Kuba Wojewódzki wystąpi w "Top Model"? Wiele na to wskazuje? Instagram Joanny Krupy cieszy się dziś wielkim zainteresowaniem, a wszystko dlatego, że pojawiło się tam jej zdjęcie z Wojewódzkim. Czy Kuba pojawił się na planie nowej edycji show i razem z Krupą oraz innymi gwiazdami programu weźmie udział w panelu jurorskim? Bardzo możliwe! Showman swoje zdjęcie z Joanną Krupą podpisał wymownie: #topmodel odcinek specjalny ~ piękni mężczyźni #sobota w pracy.Jak wiadomo, nagrania do nowej edycji "Top Model 2018" trwają w najlepsze. Bardzo często odbywają się właśnie w weekend. Podczas każdego nagrania konieczna jest obecność gospodyni "Top Model", Joanny Krupy, oraz trójki jurorów: Dawida Wolińskiego, Kasi Sokołowskiej i Marcina Tyszki. Często towarzyszą im gwiazdy bądź eksperci z branży, którzy wspólnie z jurorami oceniają możliwości kandydatów do tytułu "top model". Czy jednym z nich będzie właśnie Kuba Wojewódzki? Ale by było! Nie zazdrościmy kandydatom spotkania z dziennikarzem - wiadomo przecież, że Wojewódzki potrafi być ostry jak brzytwa!

Kuba Wojewódzki nie byłby jedyną top gwiazdą, jaka wystąpi gościnnie w tegorocznym "Top Model". Przypomnijmy, że swoją współpracą z jurorami pochwaliła się już Małgorzata Rozenek. Spodziewamy się jednak, że akurat ta dwójka nie wystąpi w tym samym odcinku show ;-) Chyba że... jest to zdjęcie ze ślubu Joanny Krupy z Douglasem Nunesem w Polsce? W końcu gwiazda planowała drugi ślub z Douglasem w swojej ojczyźnie. Czyżby ten odbył się w miniony weekend, a Wojewódzki dodał zdjęcie z wesela...?!

W nowej edycji "Top Model" zobaczymy m.in. Zuzannę Bijoch, Jakoba Kosela, Małgorzatę Rozenek i Annę Jurgaś ("Glamour"). Swoją obecnością show uświetni też były mąż Anji Rubik - Sasha Knezevic.