Joanna Krupa i Romain Zago są już oficjalnie po rozwodzie! Była para spotkała się 17.08.2017 w sądzie w Miami, aby formalnie zakończyć swój związek. Ci, którzy śledzili doniesienia mediów na temat rozstania pochodzącej z Polski modelki z biznesmenem francuskiego pochodzenia, wiedzą jednak, że łączące ich relacje do tej pory pozostają dość skomplikowane. Pomimo tego, że małżeństwo Joanny Krupy jest już zakończone, jej były partner podobno wciąż liczy na to, że wkrótce do siebie wrócą. W tej sytuacji nie powinno dziwić to, co Krupa i Zago zrobili zaledwie kilka godzin po podpisaniu papierów rozwodowych.

ZOBACZ: Joanna Krupa NAGO w basenie. Dawno nie pokazała aż tyle!

Joanna Krupa i Romain Zago rozwiedli się

Joanna Krupa i Romain Zago, w odróżnieniu od wielu gwiazdorskich par, które spektakularnie rozstają się w bardzo złych stosunkach, postanowili zakończyć swój związek z prawdziwą klasą. Para nie tylko miała się podzielić majątkiem po równo, ale także zrzec roszczeń do alimentów. W oświadczeniu dla prasy stwierdzili, że "życzą sobie wzajemnie szczęścia i sukcesów na dalszej drodze". To jednak nie wszystko!

O tym, że rozstanie Joanny Krupy z Romainem Zago odbyło się w w wyjątkowo przyjacielskiej atmosferze, niech świadczy fakt, że jeszcze tego samego dnia była para wyszła razem na miasto na kolację z przyjaciółmi, na czym przyłapali ich paparazzi.

Myślicie, że Joannie Krupie i Romainowi Zago uda się w ten sposób zainspirować inne pary do rozstania we względnie miłej atmosferze?