Kim jest nowy chłopak Joanny Krupy? Wygląda na to, że znamy już odpowiedź na to pytanie nurtujące wielu fanów modelki. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd w USA w tym roku oficjalnie zakończyła swoje czteroletnie małżeństwo z biznesmenem Romainem Zago. Modelka nie musiała jednak zbyt długo czekać na nową miłość. Seksowna celebrytka co prawda niedawno pochwaliła się, że znów jest zakochana, ale tajemnicą pozostawała tożsamość mężczyzny, który skradł serce Joasi. Paparazzi przyłapali ich w końcu na lotnisku w Los Angeles!

ZOBACZ: JOANNA KRUPA pokazała, jak mieszka. Została sąsiadką Lewandowskich! [FOTO]

Joanna Krupa ma nowego partnera

Joanna Krupa poznała swojego nowego chłopaka podczas spaceru z psami. Okazuje się jednak, że mężczyzna nie miał pojęcia, że piękna kobieta, którą spotkał przypadkiem jest kimś sławnym.

Początkowo myślał, że Asia to aktorka, która jeszcze nie rozwinęła swojej kariery zawodowej - zdradziła osoba z bliskiego otoczenia modelki.

Co wiemy o nowym chłopaku Joanny Krupy? Jak udało się ustalić jednemu z serwisów plotkarskich, nowy partner jurorki "Top Model" to producent filmowy. jak na razie nie ma jednak pokazywać się ze swoją znaną dziewczyną na czerwonych dywanach i pozować do zdjęć na ściankach.

Pierwsze zdjęcie Joanny Krupy z tajemniczym mężczyzną możecie sprawdzić już teraz w naszej GALERII.