W polskich mediach od lat krążą różne plotki na temat początków kariery Joanny Krupy. Kilka miesięcy temu w tabloidach pojawiła się nawet informacja, jakoby prowadząca program "Top Model. Zostań Modelką" parała się nawet... prostytucją!

Te rewelacje prasy brukowej szczególnie zabolały słynną "Dżoanę". W rozmowie z "Faktem" piękność zdradziła, że o rozsiewanie plotek na swój temat podejrzewa koleżanki z programu "The Real Housewives of Miami", w którym występowała w zeszłym roku.

Kobiety, które ze mną występowały, nie były moimi przyjaciółkami.Rozsiewały o mnie plotki. Wiem, że dzwoniły do Polski. Jedna z nich obgadywała mnie w prasie, że w przeszłości byłam nie wiadomo kim, że rozbiłam rodzinę, że niby kiedyś byłam prostytutką… Okropne rzeczy. To były kobiety z innej branży, nie miały kariery. Ja przyszłam do tego programu jako celebrity, one nie mogły tego znieść - wyznała tabloidowi Joanna Krupa.

Gwiazda przyznała, że te szokujące doniesienia rzuciły cień także na jej relacje z mężem, amerykańskim biznesmenem Romainem Zago. Na szczęście, ich uczucie okazało się silniejsze od plotek.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Joanna Krupa - Ostro o Anji Rubik!