Joanna Krupa od kilkunastu lat skutecznie buduje swoją pozycję w show-biznesie. Zarówno w polskim, jak i amerykańskim. Wspólnie z Anją Rubik są dla Polek inspiracją, oraz dowodem na to, że warto sięgać po marzenia, a wszelkie ograniczenia tkwią tylko i wyłącznie w naszych głowach. Bo - jak pokazuje przykład Krupy - każdy ma szansę na zrobienie spektakularnej kariery. Potrzebna jest do tego jedynie determinacja, podparta ciężką i konsekwentną pracą. No i może odrobina szczęścia.

Mimo że największą sławę w Polsce przyniósł Joannie Krupie udział w programie “Top Model”, gwiazda już w wieku kilkunastu lat zaczęła pracę w modelingu. Jako pięciolatka wspólnie z mamą wyjechała do USA - Miałyśmy przy sobie około 200 dolarów. Mieszkałyśmy kątem u babci i cioci. Mama pracowała wtedy w fabryce kubków jednorazowych - wspominała w rozmowie z “Galą”. 

Joanna Krupa, dzięki nieskazitelnej sylwetce i klasycznej urodzie, niejednokrotnie pojawiała się na łamach tak znanych tytułów, jak: “GQ”, “CKM” czy “Playboy”. Sukcesy Joanny nie przeszły bez echa. W roku 2006 zajęła 61. miejsce w rankingu 100 najgorętszych kobiet świata, jednak, jak twierdzi, nie uważa, żeby 10 lat temu wyglądała tak dobrze jak teraz:  Mam wrażenie, że z wiekiem wyglądam coraz lepiej! Kiedy patrzę na zdjęcia sprzed dziesięciu lat, widzę, że nie byłam wcale taka seksowna, za jaką się uważałam.

Rzeczywiście, obecnie Krupa zachwyca nie tylko urodą, ale też stylem. Chętnie współpracuje z polskimi projektantami, jak Dawid Woliński, Paprocki & Brzozowski, Ewa Minge czy duet Bohoboco. Na czerwonym dywanie prezentuje wizerunek inspirowany złotą erą Hollywood, zawsze ze sporą dozą glamouru.

Światową popularność przyniósł Joannie Krupie udział w amerykańskiej edycji “Tańca z Gwiazdami” . Pomimo że modelce nie udało się dostać do ścisłego finału, i tak zwróciła na siebie uwagę producentów zza oceanu. Zdecydowali się zaangażować Joannę do reality-show “The Real Housewives of Miami”. Show słynie z kontrowersji, jego bohaterki nie pozostawiają żadnych niedopowiedzeń, odkrywają przed widzami wszystko. Na pytanie dziennikarza, czy Joanna zamierza chronić swoją prywatność w programie, Krupa odpowiedziała w charakterystyczny dla siebie sposób -Nie, wydaje mi się, że przekroczyłam już wszystkie granice. To właśnie bezpretensjonalność, rozbrajająca szczerość oraz poczucie humoru zjednały Krupie sympatię fanów na całym świecie. Pokochaliśmy ją za to, że emocje ma zawsze na dłoni, że opowiada bez skrępowania o zabiegach medycyny estetycznej, kryzysach w związku z mężem, Romainem Zago, oraz za to, że całkowicie angażuje się na rzecz ochrony zwierząt.

Z okazji urodzin redakcja Gali.pl pragnie życzyć Joannie Krupie spełnienia wszystkich marzeń! Pamiętajmy, jak niejednokrotnie podkreślała gwiazda, w życiu nie ma granic nie do przeskoczenia. 

PRZYPOMINAMY ZMYSŁOWĄ SESJĘ Z JOANNĄ W ROLI GŁÓWNEJ! 

»PRZECZYTAJ TAKŻE: JOANNA KRUPA Pokazała swój apartament w Los Angeles! [FOTO]

Lubisz Gala.pl? Polub nas na Facebooku!