Między nami” to nowy program na TTV, w którym gwiazdy spotkają się ze swoimi fankami w salonie fryzjerskim. Reality-show poprowadzi Łukasz Urbański, który wystylizuje uczestniczki aby wyglądały jak ich idolki! Kim jest prowadzący format? Kojarzycie go już z innego formatu stacji. Z jakiego?

]Łukasz Urbański - kim jest?

Łukasz Urbański to fryzjer i stylista fryzur gwiazd. Widzom stacji TTV znany jest już z programu „Druga twarz”, w którym wraz z Malwiną Wędzikowską, Karoliną Glion i Marcinem Tyszką pomaga odmieniać wizerunek uczestników. O nowym formacie, który poprowadzi Urbański, poinformował dziś portal Wirtualnemedia.pl.

Program ma trafić na antenę stacji już na jesieni. Urbański zaprosi w nim na fryzjerski fotel znane i lubiane kobiety show-biznesu oraz ich fanki, które do ostatniej chwili pozostaną nieświadome prawdziwego celu wizyty w salonie fryzjerskim. Kobiety spotkają się, a fryzjer zaproponuje uczestniczce stylizację, która upodobni ją do jej ulubionej gwiazdy. W kolejnych odcinkach pojawią się m.in. takie gwiazdy jak Joanna Krupa, Maja Ostaszewska, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Starmach i Ewa Grzelakowska-Kostoglu - blogerka Red Lipstick Monster.

Druga twarz” nie będzie jedynym nowym formatem, który na jesieni zobaczymy na antenie TTV. Swoją emisję ma wówczas rozpocząć także programu „Ostatnia szansa”, w którym wystąpią mężczyźni zgłoszeni przez żony, partnerki i matki. Bohaterowie nie wiedzą jak zmienić swój wygląd lub z różnych powodów przestali o siebie dbać. Na pomoc w tej kwestii ruszy im Malwina Wędzikowska. Mimo tych nowości TTV nie zrezygnuje z programu „Druga twarz”. Trzeci sezon programu jest planowana na sezon wiosenny 2019 roku.

Który z tych formatów ma Waszym zdaniem największy potencjał telewizyjny?