Joanna Krupa nie poprowadzi finału "Top Model"! Modelka, która od pierwszej edycji popularnego show TVN, pełni rolę gospodyni programu, ogłosiła wczoraj na swoim Instagramie, że nie pojawi się na wielkim finale. Krupa zdecydowała, że ważniejsza jest dla niej w tym momencie opieka nad nowo narodzoną córeczką, która przyszła na świat 2 listopada 2019 roku. Na Stories wyznała, że nie chce zostawiać jej pod opieką męża i niani, a tym bardziej nie będzie narażała Ashy-Leigh na długą podróż samolotem. Tym samym zgasiła nadzieje fanów na to, że zobaczą gwiazdę w poniedziałkowym odcinku na żywo.

Kto poprowadzi finał "Top Model 8"? 

Finał "Top Model 8" już w poniedziałek, 25 listopada. Drugi raz w historii programu, do ostatecznej rozgrywki stanie nie trójka, ale czwórka uczestników - Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz, Stanisław Obolewicz oraz Dawid Woskanian. O tym, kto zdobędzie tytuł zwycięzcy ósmej edycji "Top Model" zadecydują widzowie w głosowaniu sms. A kto poprowadzi finał programu w zastępstwie za Joannę Krupę?

Zamiast Joanny Krupy, w roli prowadzącej zobaczymy Magdę Mołek. 

"Zastąpi mnie piękna, z wielkim talentem, dużym sercem sercem - Magda Mołek. Bardzo się cieszę, bo będę dumna z niej na pewno, z jej współpracy z Michałem. Będę z wami całym sercem oglądała finał "Top Model" i nie mogę się doczekać, kto wygra" - powiedziała Krupa na Instaramie.

Opinie fanów są podzielone: niektórzy twierdzą, że profesjonalna Magda Mołek świetnie poradzi sobie w nowej roli, a inni będą tęsknić za lubianą Joanną Krupą. A jakie jest Wasze zdanie?