Nie jest tajemnicą, że Joanna Krupa i Anja Rubik nie przepadają za sobą. Modelki, które spotkały się na planie poprzedniej edycji programu "Top Model. Zostań Modelką", nie potrafiły porozumieć się w czasie pracy nad show, a tabloidy plotkowały nawet, że Krupa postawiła na szali swój udział w kolejnej edycji programu, jeśli pojawi się w nim także Rubik.

W czwartek wieczorem na profilu Joanny na Facebooku pojawił się emocjonalny wpis w języku angielskim, w którym modelka oskarżała kogoś o zazdrość i rozsiewanie plotek na swój temat. Mimo że Joanna Krupa nie zdradziła komu zarzuca takie zachowanie, jednak dziennikarze "Faktu" sugerują, że to właśnie Anja Rubik jest adresatką tych gorzkich słów!

„Jestem gospodynią i nie chcę Cię w moim programie. Przepraszam, ale twój okazał się porażką. Powinnaś więc być dla mnie miła zamiast obgadywać mnie za moimi plecami i rozprzestrzeniać plotki przez zazdrość i brak pewności siebie” - przytacza słowa "Dżoany" strona "Fakt.pl".

Wpis bardzo szybko zniknął z sieci, jednak z pewnością zdążył wzbudzić wielkie emocje wśród fanów obu gwiazd modelingu. Jak myślicie, Rubik odpowie coś na te słowa?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Joanna Krupa - Jej mąż nie chce, by pracowała w Polsce!