Joanna Krupa to znana miłośniczka zwierząt. Gwiazda prowadzi nawet własną fundację pomagającą czworonogom, a w czasie swojego niedawnego pobytu w Polsce adoptowała nawet tymczasowo dwa psy i znalazła im permanentny dom.

Nic więc dziwnego, że uwadze modelki nie umknął niedawny szokujący wpis Justyny Pawlickiej, byłej uczestniczki programu "Top Model".

Modelka, która zajęła 6. miejsce w trzeciej edycji modowego show, nie podbiła wybiegów, więc zdecydowała się zająć... produkcją futer.

Kilka dni temu Pawlicka opublikowała na swoim profilu na Facebooku zdjęcie z... żywym małym liskiem, którym zachęcała do zakupu naturalnych kurtek i płaszczy!

Wpis wstrząsnął internautami i szybko zniknął z sieci, jednak zdążyła go zobaczyć również Joanna Krupa. Gwiazda była zszokowana zachowaniem Justyny Pawlickiej i ostro je potępiła!

"Gdy patrzę na ten wpis, jest mi niezwykle smutno. Moje serce mi pęka. Jak można zrobić sobie zdjęcie z tak pięknym zwierzęciem, być na tyle zuchwałym, aby opublikować je z komentarzem "sezon na lisy", zabijając później to zwierzę..?! Diabeł zamieszkał w skórze tej dziewczyny" - napisała Joanna Krupa.

Zgadzacie się z modelką?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Joanna Krupa - Narzeka na swoje sprawy łóżkowe!