Joanna Krupa nie mogła ostatnio liczyć na dobrą prasę. Kilka dni temu "Super Express" opublikował informacje, jakoby jej fundacja zajmująca się ochroną zwierząt stosowała pokrętne sposoby na rozliczenie się ze zgromadzonych funduszy. Wcześniej w amerykańskich mediach pojawiły się z kolei informacje o poważnych problemach finansowych celebrytki i jej męża, biznesmena Romaina Zago. Według tabloidów, Krupa i Zago mogą stracić swój dom, bo od dawna zalegają z czynszem!

Najwyraźniej jednak problemy pary nie są aż tak poważne albo mąż modelki niezbyt się nimi przejmuje. Joanna Krupa dostała bowiem od Romaina Zago piękną (i bardzo kosztowną) biżuterię! Modelka od razu pochwaliła się prezentem na Facebooku:

"Dziękuję za wspaniałego, bezinteresownego, czułego i kochającego mężczyznę w moim życiu. Mój prezent z okazji siódmej rocznicy bycia razem jest w końcu gotowy po wielu miesiącach pracy. Siedem lat zajęło mi przyjęcie tak drogiego prezentu nie licząc pierścionka zaręczynowego. Jednak nalegał więc nie będę dwa razy odmawiać. Nie mogę się doczekać, aż go założę" - podpisała zdjęcie kolii Krupa.

Myślicie, że mąż modelki rzeczywiście może pozwolić sobie na takie prezenty dla ukochanej?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Joanna Krupa - Oburzona doniesieniami mediów