Joanna Krupa podarowała swojej córce różaniec. Został on specjalnie spersonalizowany. Przypomnijmy, że prowadząca "Top Model" 2 listopada 2019 roku została po raz pierwszy mamą. Ciążą modelki oraz narodzinami jej córeczki, Ashy-Leigh, żyła niemal cała Polska. 40-latka chętnie dzieli się ze swoim fanami na Instagramie zdjęciami maleństwa. Krupa, jak przystało na świeżo upieczoną mamę, często chwali się swoimi spostrzeżeniami na temat rodzicielstwa oraz prezentami, którymi obdarowuje córckę. Tym razem 1,5 miesięczna Asha-Leigh dostała od mamy specjalnie przygotowany różaniec.

Joanna Krupa podarowała córce różaniec

Joanna Krupa przygotowała dla swojej córki naprawdę wyjątkowy i symboliczny prezent. Asha-Leigh otrzymała od sławnej mamy specjalnie wykonany, bardzo bogato zdobiony różaniec. Jego cena szacowana jest na 600-700 złotych. Złotą błyskotką wykonaną specjalnie dla córki modelka pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama.

Dziękuję marce chloestreasures za ten wspaniały, spersonalizowany różaniec dla mojego małego aniołka – napisała Krupa

Joanna Krupa wciąż przebywa w USA, gdzie przyszła na świat jej córeczka. Dziewczynka jest jeszcze za mała, by z nią podróżować. Dlatego gwiazda nie poprowadziła finałowego odcinka 8. edycji "Top Model". Krupę zastąpiła wówczas inna gwiazda TVN-u, Magda Mołek.

Zdjęcie różańca, który podarowała swojej córce Joanna Krupa zobaczycie w naszej GALERII >>  

SPRAWDŹ TAKŻE: Joanna Krupa na imprezie dwa tygodnie po urodzeniu dziecka. Wygląda świetnie!