Joanna Krupa pojawiła się właśnie na okładce najnowszego magazynu „Gala”. Podczas okładkowej sesji zdjęciowej do dwutygodnika udało nam się porozmawiać z modelką i prowadzącą polską edycję „Top Model”. Co podczas tego wywiadu Oscarowi Dąbkowskiemu powiedziała Joanna Krupa, która zasłynęła ostatnio bardzie kontrowersyjną akcją CHWDP? Zobaczcie!

Joanna Krupa - kiedy nowe "Top Model"?

Joanna Krupa w ramach naszego cyklu wideo „Powiedz Oscarowi” zdradziła, na jakim etapie przygotowań jest kolejna edycja „Top Model”. Czy modelka zaczęła już nad nią prace? I czy to oznacza, że 7. sezon show zobaczymy już na jesieni tego roku?

Przy okazji zapytaliśmy też Joanny Krupy, czy widzi siebie w polskich edycjach innych popularnych show takich jak „Azja Express”. Okazuje się, że modelka ma bardzo sprecyzowane oczekiwania co do takich formatów. Pytanie o „Taniec…” było o tyle uzasadnione, że w 2009 roku w amerykańskiej edycji show zajęła wysokie, 4. miejsce! W pewnym momencie z jej ust pada stwierdzenie „To było takie moje marzenie…”. O czym w ten sposób wypowiada się gwiazda naszej sesji okładkowej?

Joanna Krupa w show „Taniec z Gwiazdami"?

Czy doświadczenie z amerykańskiego formatu przyda się jej w jednej z polskich edycji „Tańca z Gwiazdami”? Czy Joanna Krupa przewiduje swój udział w tym show? Zobaczcie w naszym WIDEO z cyklu "Powiedz Oscarowi":

Zobaczcie też, co Joanna Krupa mówi o swojej siostrze: Czy Marta Krupa planuje powrót do show-biznesu?

Gwiazda zdradziła nam takż, jak poznała swojego ukochanego, Douglasa Nunesa:

Więcej na temat ich związku przeczytanie w najnowszym wydaniu magazynu "Gala" ;-)