Joanna Krupa pokazała pokoik córki w magazynie "People". To jeden z poczytniejszych tytułów w USA. Magazyn często pisze o Polce ze względu na jej udział w popularnym reality show "The Real Housewives of Miami". Tym razem magazyn opublikował piękną, rodzinną sesję zdjęciową. Została ona zrobiona w nowo urządzonym pokoiku córki Krupy i Douglasa Nunesa. Mała Asha-Leigh mieszka jak prawdziwa księżniczka! W jej pokoju dominuje jasny, pudrowy róż i ciepła biel. Wystrój jest uroczy - dziewczynka ma nawet imiennie haftowaną pościel. W sypialni córki Krupy znajduje się tradycyjne białe łóżeczko, miękki fotel, na którym mama będzie mogła karmić dziecko piersią, a także komoda, ozdobna lampa oraz mini rzeźba w kształcie żyrafy.

Jestem zakochana w pokoiku córki - zachwyca się Krupa w "People". - Zapiera dech w piersi! Chcieliśmy z Douglasem, żeby było prosto, elegancko, przytulnie i z klasą. Każdy, kto tu wchodzi, mówi, że jest to wymarzony pokoik dla dziewczynki.

Przypomnijmy, że Joanna Krupa została mamą 2 listopada 2019 roku. Gospodyni "Top Model" urodziła córkę w luksusowej klinice w Los Angeles. Już od ostatnich miesięcy ciąży Joanna przebywała w USA. Na razie nie planuje przylatywać do Polski. Dlatego Krupa nie wystąpi w finale "Top Model". Modelka zawiedzionym fanom wytłumaczyła, że jej córka jest na razie za malutka, by z nią podróżować, dlatego - choć bardzo by tego chciała - nie może być obecna na finale.

ZDJĘCIA pokoju córki Joanny Krupy zobaczysz PONIŻEJ: