Gwiazdy lubią zaskakiwać swoich fanów na profilach społecznościowych. Dwa-trzy lata temu wśród znanych i lubianych zapanowała moda na zamieszczanie w Internecie zdjęć bez makijażu. Wywołują one zazwyczaj duże poruszenie, gdyż obserwatorzy i sympatycy są przyzwyczajeni do oglądania swoich ulubieńców w pełnym profesjonalnym makeupie. 

Ostatnio na profilach społecznościowych bez makijażu pokazała się m.in. Maja Sablewska oraz Małgorzata Rozenek. Fani zgodnie stwierdzili, że obie gwiazdy wyglądają w wersji naturalnej pięknie i kwitnąco.

Do tego grona dołączyła także jurorka "Top model" i modelka - Joanna Krupa, która jako jedna z niewielu polskich celebrytów jest rozpoznawalna także poza granicami Polski. Mimo tego zawsze podkreśla, że nie utraciła kontaktu ze swoją ojczyzną i korzeniami. Tak mówiła o tym w wywiadzie dla "Gali":

Kiedy słyszę „Polska”, myślę „moja ojczyzna”, czyli miejsce, w którym się urodziłam i z którym się identyfikuję. W Stanach zawsze podkreślam, że jestem Polką. To naturalne, że z mamą czy siostrą rozmawiałam w domu po polsku. Znałam wiele rodzin, które tak jak nasza wyjechały z kraju i zapomniały o swoim pochodzeniu. Dla mnie bycie Polką jest powodem do dumy. Tak zostałam wychowana.

Jak oceniacie Joanną w wersji sauté?

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: 20 najodważniejszych zdjęć Joanny Krupy

Jesteśmy też na Facebooku i na Instagramie!