Joanna Krupa uwielbia Halloween. I choć światową królową przebrań jest zdecydowanie Heidi Klum, to Krupa wcale nie zostaje daleko w tyle. Polska gwiazda co roku wybiera na tę okazję oryginalny, szokujący kostium. Większość celebrytów stawia na mroczne i przerażające przebrania, ale Joanna Krupa do tej grupy zdecydowanie nie należy. Wie, jak podkreślić swoją figurę i robi to naprawdę perfekcyjnie. Cztery lata temu Joanna Krupa zaprezentowała się w stroju anioła. Na Halloween 2014 przebrała się za kobietę kota, a w zeszłym roku wystąpiła w kostiumie półnagiego motyla. Co więc stało się w tym roku? Gdzie podziała się oryginalność Krupy..? Modelka wybrała identyczne przebranie, co Gigi Hadid w 2015 roku...

Joanna Krupa - przebranie na Halloween 2017

Joanna Krupa z okazji tegorocznego Halloween przebrała się za Olivię Newton-John, czyli Sandy z musicalu Grease. Swoje blond włosy pokręciła w charakterystyczne dla tej postaci loki, ubrała opinające lateksowe leginsy i top odkrywający brzuch. Do zdjęć pozowała z papierosem w dłoni. Co ciekawe, identyczny halloweenowy kostium miała na sobie... Gigi Hadid w 2015 roku! Porównując ich zdjęcia, można zauważyć, że panie wyglądają niemal tak samo!

Myślicie, że Joanna Krupa nie widziała przebrania Gigi Hadid i jest to czysty przypadek? Czy może jednak zainspirowała się kreacją modelki sprzed dwóch lat?