Joanna Krupa 4 sierpnia wzięła ślub w Polsce! Drugi ślub Krupy i Douglasa Nunesa odbył się w sobotę w Krakowie. Gwiazda "Top Model" wcześniej poślubiła Douglasa w USA podczas ceremonii cywilnej. W sobotę po południu czekała ją intymna uroczystość w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Dowiedzieliśmy się też najważniejszego - kto zaprojektował suknię ślubną panny młodej! Czy Krupa poszła do ołtarza w kreacji projektu Dawida Wolińskiego, swojego przyjaciela i kolegi z show TVN? A może wybrała kreację z jednego z najlepszych i najdroższych salonów ślubnych lub seksowną sukienkę od amerykańskiego projektanta? Już wszystko wiemy! SPRAWDŹ poniżej i ZOBACZ ZDJĘCIA.

Suknia ślubna Joanny Krupy na ślub z Douglasem Nunesem

Suknia ślubna Joanny Krupyna ślub z Douglasem Nunesem w Polsce była absolutnie wyjątkowa. Zaprojektowała ją Sylwia Romaniuk, która regularnie pokazuje i sprzedaje swoje widowiskowe kreacje w Dubaju. Do gwiazd, które miały przyjemność noszenia jej bardzo drogich kreacji, zalicza się m.in. Edyta Górniak. Piosenkarka wystąpiła w sukni Romaniuk podczas Róż Gali w 2017 roku. Fankami sukienek od Romaniuk są też Małgorzata Rozenek i Justyna Steczkowska.

ZOBACZ TAKŻE: Ślub Joanny Krupy - goście, zdjęcia, newsy

4 sierpnia podczas ślubu w Krakowie w sukni ślubnej projektu Sylwii Romaniuk zaprezentowała się Joanna Krupa! Modelka kocha przepych i lubi wyglądać seksownie. Z kolei Romaniuk szyje bajkowe kreacje dla arabskich księżniczek, bogate w mieniące się kryształki, połyskujące cekiny, najpiękniejsze koronki i delikatne tiule. Jednak tym razem uszyła skromną kreację, bo Krupa pragnęła wyglądać tradycyjnie i minimalistycznie. Jak wyszło? Zobacz SUKNIĘ ŚLUBNĄ Joanny Krupy>>

ZOBACZ TEŻ, jak było na szalonym (!) wieczorze panieńskim Joanny Krupy [ZDJĘCIA + WIDEO]