Przed nami kolejna odsłona konfliktu Joanny Krupy i Karoliny Pisarek. Tuż po finale 9. edycji "Top Model", który zakończył się zwycięstwem 19-letniego Mikołaja Śmieszka, prowadząca show udzieliła mocnej wypowiedzi na temat młodszej koleżanki z branży. Zapytana o atmosferę panującą na planie ostatniego sezonu show, Krupa wprost przyznała, że jest zniesmaczona zachowaniem swojej dawnej ulubienicy.

Krupa ostro o zachowaniu Pisarek na planie "Top Model"

Joanna Krupa twierdzi, że pomimo tego, że Karolina Pisarek jest nadal podopieczną jej byłej agentki Gosi Leitner, z którą ona ma sprawę w sądzie, to była do niej nastawiona jak najbardziej pozytywnie.

- Pamiętam taki moment, byliśmy na Boot Campie. Karolina była bardzo sexy ubrana na nagrania no i ja chciałam jej dać mój płaszcz. Ja Karolinę od początku wspierałam w programie. Każdy mówił, że mogę być jej mamą, czy starszą siostrą. Nie dbałam o to, z kim współpracuje. Z całego serca chciałam daj jej mój płaszcz, bo myślałam, że jest jej zimno. A ona z takim attitude (z ang. postawa, charakterek - przyp. red.) mówi, że nie potrzebuje, że "ona wie, że jest gorąca"- relacjonuje w rozmowie z redaktorem serwisu Pudelek.pl.

Krupa nie ukrywa, że ma żal do Pisarek o to, że dała się wplątać w medialną potyczkę z jej udziałem.

- Ja mówię, że dobrze... Widać coś jest nie tak. No i na następny dzień czy dwa dni później wyszły artykuły, że ona chce mnie wygryźć z programu, że ja chcę ją wyrzucić z programu - wspomina zdarzenia sprzed kilku miesięcy.

ZOBACZ TEŻ: Karolina Pisarek skomentowała filmik Joanny Krupy. "Gdzie dwóch się szarpie za włosy, tam..." [TYLKO U NAS]

- Kochana! Jak ja bym chciała, żebyś nie była w programie, to byś nie prowadziła "Front Row"! - dodała, patrząc się wymownie w kamerę.

Gwiazda "Top Model" przyznaje, że słowne przepychanki z dziewczyną, która mogłaby być jej córką, są poniżej jej godności.

- No naprawdę, ja jestem szczera. Ja jestem wystarczająco już poważną kobietą i nie mam czasu na takie dziecinne "ping pong". To jest dziecko. Tak naprawdę jakbym miała dziecko jako młoda kobieta, to by mogła być moją córką. Come on, ja cię wylansowałam! "Top Model" cię wylansowało. Chociaż miej szacunek do tej osoby, naprawdę. Była w Kalifornii, w Los Angeles, spotkałam się z nią. Nieładnie się zachowała - podsumowała Joasia.

Myślicie, że i tym razem Karolina Pisarek zdecyduje się odpowiedzieć Joannie Krupie?

CZYTAJ TEŻ: Mikołaj Śmieszek prywatnie - kim jest zwycięzca 9. sezonu "Top Model"?