Joanna Krupa urodziła! Gospodyni programu "Top Model" nigdy nie ukrywała, że bycie mamą jest jej wielkim marzeniem i jeszcze kiedy była w związku z Romainem Zago, zamroziła swoje jajeczka. Chciała tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. W końcu Joannie Krupie i Douglasowi Nunesowi udało się począć dziecko w sposób naturalny, a wszystkimi etapami ciąży gwiazda chętnie dzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie. I tak mogliśmy oglądać nagrania z jej badań USG oraz fotorelacje z aż trzech baby showers. Już przed porodem wiedzieliśmy, że Krupa urodzi córeczkę oraz że rozważa poród w warunkach domowych. Co ciekawe, dziewczynka otrzymała na imię Asha-Leigh, czyli inaczej niż wcześniej zapowiadano.

Joanna Krupa została mamą

Joanna Krupa (40) w oczekiwaniu na przyjście na świat córeczki, wyprawiła aż trzykrotnie baby shower: w Warszawie, Chicago oraz Los Angeles. W rozmowie z "Galą" wyznała, że bardzo stresuje się pierwszymi tygodniami w roli mamy, szczególnie karmieniem piersią. Teraz, kiedy jej mała córeczka jest na świecie, gwiazda nie wyobraża sobie, jak wyglądało jej życie bez niej. Na Instagramie pojawiły się już pierwsze zdjęcia dziecka Joanny Krupy i jej męża, a szczęśliwa mama opatrzyła je następującym podpisem:

Jeden z najbardziej niesamowitych, emocjonalnych i najcięższych dni w moim życiu. Mała Asha-Leigh Nunes urodziła się 2 listopada 2019 roku o godzinie 17:50. Mogę tylko powiedzieć, że kobiety to prawdziwe wojowniczki.

Pod postem od razu pojawiły się gratulacje. Zdrowia i szczęścia mamie i jej córeczce życzą m.in. Maffashion, Joanna Jabłczyńska, Dawid Woliński, Kinga Rusin czy Małgorzata Kożuchowska. My również składamy Joannie Krupie serdeczne gratulacje!