Joanna Krupa wyprawiła huczne baby shower. Gwiazda jest już w szóstym miesiącu ciąży i jej brzuszek jest bardzo widoczny. Zaś Krupa wprost promienieje! Podczas przyjęcia wydanego w eleganckiej restauracji w centrum Warszawy uśmiech praktycznie nie schodził jej z twarzy. Dzień wcześniej odbyła się ramówka TVN, podczas której Joanna wyglądała kobieco i szykownie w beżowej dopasowanej sukience projektu Serafina Andrzejaka. Podczas piątkowego baby shower Krupa wystąpiła w białej asymetrycznej sukience z dekoltem na jedno ramię. Wśród gości na przyjęciu Joanny nie zabrakło gwiazd. Pojawił się m.in. Rinke Rooyens, producent programów TVN, w tym "Top Model". Zjawili się również Kasia Sokołowska, Joanna Jabłczyńska, Patrizia Kazadi, Jakob Kosel, Ida Nowakowska czy Anna Puślecka. Zdjęcia z baby shower Joanny Krupy obejrzysz w naszej GALERII.

Ciąża i poród Joanny Krupy

Joanna Krupa ogłosiła, że jest w ciąży, w połowie maja tego roku. Pierwsza sesja ciążowa Krupy ukazała się w "Gali". Joanna zdradziła w wywiadzie, że nie zna na razie płci dziecka, powiedziała też szczerze, że boi się naturalnego porodu i że nie do końca jest przekonana co do karmienia piersią. Krupa wyznała także, że panuje rodzić w domu, w otoczeniu najbliższych, ale podkreśliła, że wszystkie plany mogą jeszcze ulec zmianie.

Liczy się tylko i wyłącznie dziecko - powiedziała w "Gali".

W naszym magazynie Joanna Krupa zdradziła również, kiedy dokładnie zostanie mamą. Okazuje się, że poród odbędzie się w listopadzie:

Czekamy na Skorpiona - zdradziła.

Zdjęcia z sesji Krupy do "Gali" obejrzysz TUTAJ>>