Joanna Krupa stanęła przed nie lada dylematem. Aż dwie zagraniczne stacje telewizyjne złożyły jej propozycję udziału w "Celebrity Big Brother". Polska seksbomba jednocześnie otrzymała zaproszenie do nowych edycji popularnego reality show w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, producentom obydwu wersji programu z celebrytami bardzo zależy na podpisaniu umowy z modelką. To oznacza, że gwiazda mogłaby liczyć na naprawdę przyzwoitą stawkę za udział. Czy Joanna Krupa przyjmie jedną z kuszących propozycji?

ZOBACZ: SZAPOŁOWSKA żąda kosmicznej stawki za "Taniec z Gwiazdami". Polsat się zgodzi?

Joanna Krupa w Celebrity Big Brother?

Joanna Krupa podobno jeszcze nie zdecydowała, czy weźmie udział w amerykańskim lub brytyjskim "Big Brotherze" dla celebrytów. Wątpliwości gwiazdy związane są ponoć przede wszystkim z tym, że na kilka miesięcy musiałaby zniknąć z polskiego show-biznesu, a niestety nie jest to najlepszy moment na taki krok. Modelka obecnie poświęca sporo czasu i energii na promocję swojej akcji "CHWDP" na rzecz psów. To jednak nie wszystko. Jesienią 2018 na antenie TVN ma się rozpocząć nowa edycja "Top Model". Joasi z pewnością byłoby bardzo żal opuścić ten projekt...

Myślicie, że Joanna Krupa zdecyduje się na udział w "Celebrity Big Brother" w Wielkiej Brytanii lub USA kosztem kariery w Polsce?