Joanna Krupa (40) w ciąży pojawiła się na prezentacji nowej ramówki TVN. Gwiazda przyleciała do Polski z Los Angeles, gdzie mieszka na co dzień razem z mężem, Douglasem Nunesem. Tam też przyjdzie na świat pierwsze dziecko pary. Krupa jest już w siódmym miesiącu ciąży. Urodzi w październiku. Na ramówce można było zobaczyć już naprawdę spory brzuszek Joanny. Krupa wyglądała świetnie - promiennie, wdzięcznie i bardzo kobieco. Dopasowana beżowa sukienka przydała jej elegancji. Gwiazda ostatnio coraz częściej stawia na takie minimalistyczne stylizacje i trzeba przyznać, że wygląda w nich bardzo korzystnie! Sukienkę na ramówkę zaprojektował dla niej Serafin Andrzejak. Krupa razem z Michałem Pirógiem, Kasią Sokołowską i Marcinem Tyszką promowała na ramówce nowy sezon programu "Top Model". Zabrakło tylko jednego z jurorów, projektanta Dawida Wolińskiego. "Top Model 2019" będziemy oglądać już jesienią. Tymczasem zobacz w naszej GALERII, jak wyglądała Joanna Krupa na ramówce TVN>>

Joanna Krupa o swojej ciąży opowiadała w "Gali". Gwiazda wyznała, że wieść o tym, że zostanie matką, była dla niej cudowną niespodzianką. Powiedziała też, że planuje rodzić w swoim domu w otoczeniu najbliższych - jeśli oczywiście nic się nie zmieni, bo do przyjścia na świat maleństwa zostało jeszcze trochę czasu. Krupa zdradziła także, ze stresuje ją myśl o naturalnym porodzie:

Przyznaję, że boję się naturalnego porodu. Pytam znajome, które miały cesarskie cięcie, jak to wspominają. Ale wiadomo, każdy przypadek jest inny i to lekarz ma podjąć decyzję, co jest najlepsze dla matki i dziecka - wyznała w "Gali".

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy na ramówce TVN - Rozenek, Łuczenko, Rusin, Wojciechowska [GALERIA]

Joanna nie jest też przekonana co do karmienia piersią. Jak tłumaczy:

Nie lubię, gdy ktoś dotyka moich piersi. Ale miłość do dziecka może wszystko zmienić. Niedawno koleżanka, która właśnie urodziła, powiedziała mi, że pierwsze karmienie było dla niej bardziej bolesne niż poród. Nie zachęciła mnie, ale mimo wszystko spróbuję.

Krupa i jej mąż nie mogą się już doczekać narodzin potomka. Dla obojga będzie to pierwsze dziecko.