Joanna Krupa wkrótce zostanie mamą. Gwiazda jest obecnie w 33. tygodniu ciąży, więc nic dziwnego, że razem ze swoim mężem zdecydowała się już wybrać imię dla dziecka. Krupa od samego początku mówiła w wywiadach, że chce, aby jej córeczka miała dwuczłonowe imię. Podobno Douglas Nunes nalegał, aby było ono pół polskie, pół amerykańskie, ale gwiazda nie chciała przystać na propozycję partnera. W lipcu, kiedy para nie znała jeszcze płci dziecka, "Flesz" donosił, że jeśli Joanna Krupa urodzi córkę, da jej na imię Amelia Rose lub Sophia Grace. Czy rzeczywiście zdecydowała się na którąś z tych dwóch opcji?

Imię dziecka Joanny Krupy

Córka Joanny Krupy będzie miała na imię Sophia Grace. O swoim wyborze, gwiazda poinformowała podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN". Poród odbędzie się w Stanach, gdzie Krupa ma lekarza, który prowadzi jej ciążę. W wywiadzie dla "Gali", prowadząca "Top Model" wyznała, że boi się naturalnego porodu i chciałaby urodzić w domu, w towarzystwie męża i rodziny. Stresuje się również pierwszymi tygodniami w roli mamy:

"Stresuje nas to, że będziemy trzymać takie maleństwo na rękach. Ja nigdy wcześniej nie miałam dziecka, Douglas też nie. Przez trzy pierwsze miesiące będzie z nami mieszkała doświadczona opiekunka. Po to, żebym mogła się wyspać i nie musiała martwić, że nie usłyszę płaczu dziecka" -  mówiła Joanna Krupa w Gali.

Cały wywiad z Joanną Krupą na temat ciąży, możecie przeczytać TUTAJ. 

Jak Wam się podoba imię, które wybrała Joanna Krupa?