Joanna Krupa po raz pierwszy zostanie matką dopiero za parę miesięcy, ale już wie, jak nazwie swoje dziecko. Gwiazda i jej mąż, Douglas Nunes, musieli jednak przygotować więcej niż jedną opcję, bowiem... nadal nie znają płci swojego upragnionego maleństwa. Taki stan rzeczy ma podobno utrzymać się zresztą aż do samej chwili porodu. Prowadząca "Top Model" i jej ukochany zdecydowali, że w tym przypadku po prostu chcą sprawić sobie niespodziankę.

Joanna Krupa wybrała imię dla dziecka

O tym, jakie imiona wchodzą w grę zarówno w przypadku narodzin chłopca, jak i dziewczynki, donosi magazyn "Flesz". Jak zdradza znajomy gwiazdy TVN,  jeśli Joanna Krupa przywita na świecie córkę, nazwie ją Amelia Rose lub Sophia Grace. W przypadku syna w grę wchodzi tylko jedna opcja - James Dean. Nie jest trudno zauważyć, że Joasia Krupa przy wyborze imion dla swojego dziecka najprawdopodobniej myślała o słynnych postaciach ze świata filmu i kina., m.in. Sophii Loren, Grace Kelly i Jamesie Deanie.

Przypomnijmy, że tym tropem poszła też m.in. Weronika Rosati, która nazwała swoją córeczkę Elizabeth na cześć swojej największej idolki, Elizabeth Taylor. 

Co sądzicie o nadawaniu dzieciom "hollywoodzkich" imion?

Najnowsze zdjęcia Joanny Krupy w ciąży możecie obejrzeć w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Joanna Krupa w ciąży w "Gali". Zdradza, gdzie urodzi oraz czy będzie karmić piersią