Joanna Krupa w trakcie nagrania programu SNL Polska zaśpiewała swój nowy utwór CHWDP. I choć jego tytuł wydaje się mocno kontrowersyjny, to jednak kawałek modelki nie był wcale o tym, o co wielu mogło posądzać utwór o takim tytule. Joanna Krupa rozwija bowiem ten skrót jako "Chcę Wam Dać Psa". Wraz z aktorką Heleną Ganjalyan Krupa stworzyła duet J Kru i Hel G. Razem zarapowały kawałek, w którym zachęcają do adopcji bezdomnych czworonogów. Teksty duetu są nie tylko zabawne, ale przede wszystkim – mocno przekonujące. W CHWDP słyszymy takie frazy jak „Po co kupować? Można adoptować” oraz  „Łatwiej psa niż faceta wychować, codziennie można to samo gotować!

Joanna Krupa o CHWDP - o co chodzi?

Przy okazji nagrania tego klipu Joanna Krupa pojawiła się też w programie telewizji śniadaniowej „Dzień Dobry TVN”, gdzie odpowiedziała na kilka pytań Agnieszki Woźniak-Starak i Marcina Mellera, których ton nie spodobał się wielu widzom i internautom. Marcin Meller zarzucił Krupie, że promuje hasło, które kojarzy się z nienawiścią do policji i policjantów. Aż ciężko uwierzyć, że taki był zamysł tego projektu!

Joanna Krupa dla Gala.pl - wywiad exclusive

W dzień po wywiadzie na ten sam temat porozmawialiśmy z Joanna Krupą osobiście. Nasz reporter, Oscar Dąbkowski, zapytał ją o to, jaka idea stała za akcją CHWDP, jakie będą jej kolejne etapy oraz jaki cel przyświeca Joannie Krupie przy zbiórce pieniędzy.  Udało nam się też dowiedzieć, jaki stosunek gwiazda ma do policji i czy nazwa akcji faktycznie wynika z jej braku szacunku do tej służby, jak sugerował prowadzący DDTVN?

Joanna Krupa z uśmiechem na twarzy i ze spokojem odpowiedziała na wszystkie pytania Oscara Dąbkowskiego.

Jak dużo wyjaśniła nam w kwestii swojej najnowszej akcji CHWDP? Sprawdźcie w naszym WIDEO: