Joanna Krupa wzięła swój drugi ślub w Polsce!Krupa i Douglas Nunens pobrali się w Krakowie w sobotę, 4 sierpnia. Gwiazda i prowadząca show „Top Model” w TVN wcześniej wzięła ślub cywilny ze swoim ukochanym w USA, ale od dłuższego czasu zapowiadała, że będzie chciała powtórzyć przysięgę małżeńską w kościele. I to w Polsce. Jej słowa właśnie stały się faktem! Joanna Krupa wyszła dziś za mąż za Douglasa Nunesa w Krakowie w obecności rodziny, przyjaciół i gwiazd TVN. Piękna modelka złożyła przysięgę miłości, wierności i uczciwości małżeńskiej w kościele w Krakowie. Ceremonia rozpoczęła się wczesnym popołudniem. Krupie zależało na tym, aby obecni byli jedynie jej najbliżsi przyjaciele, rodzina i tylko garstka krewnych. Na polskim ślubie Krupy i Nunesa pojawili się m.in. Dawid Woliński i Joanna Jabłczyńska oraz menadżerka gwiazdy - Justyna Bulińska. Joanna Krupa miała na sobie białą suknię ślubną projektu Sylwii Romaniuk. Zobacz ZDJĘCIA w naszejGALERII.

 

Ślub Joanny Krupy i Douglasa Nunesa w Polsce - suknia ślubna

Joanna Krupa na ślubie z Douglasem w Polsce wyglądała zjawiskowo! Do ślubu para podjechała białym Lexusem. Gwiazda miała na sobie wspaniałą suknię projektu Sylwii Romaniuk. Równie elegancko prezentował się też jej świeżo poślubiony małżonek. Co miał na sobie? Douglas Nunes postawił na klasyczną męską elegancję w kolorze ciemnego granatu. Oby ich wspólna przyszłość była tak piękna, jak ich ślubne stylizacje!

Joanna Krupa - historia miłości z Douglasem Nunesem

Joanna Krupa poznała swojego przyszłego męża podczas jednego spacerów ze swoimi psami w Los Angeles. Jak potem mówiła w wielu wywiadach, zakochała się w nim na zabój od pierwszego wejrzenia. Douglas Nunes jest niezwykle przystojnym producentem filmowym i biznesmenem, który tak jak Krupa – uwielbia zwierzęta. Nic zatem dziwnego, że małżonkowie wydają się być dla siebie stworzeni!

Joannie Krupie i Douglasowi Nunesowi serdecznie gratulujemy i już nie możemy doczekać się kolejnych zdjęć z ceremonii ich zaślubin. Tymczasem zobaczcie w naszej GALERII--->  serię NAJNOWSZYCH ZDJĘĆ ze ślubu i wesela Joanny Krupy i Douglasa Nunesa. Prawda, że wyglądali pięknie?! ;-)

Zobaczcie też, jak wyglądał wieczór panieńskiJoanny Krupy: