Joanna Krupa to gwiazd o międzynarodowej sławie. Rozpoznawalność przyniosły jej odważne sesje zdjęciowe, udział w amerykańskim "Tańcu z Gwiazdami", aktywna działalność na rzecz fundacji PETA, a także program "The Real Housewives of Miami" (polska wersja: "Dżoana i jej przyjaciółki z Miami"). Prestiż Krupie dała natomiast rola gospodyni znanego za granicą show "Top Model. Zostań Modelką". Joanna prowadzi ten program w TVN nieprzerwanie od pierwszej edycji.

Zagraniczne portale internetowe często opisują wieczorowe kreacje Joanny Krupy - i te, które prezentuje na czerwonym dywanie w Los Angeles, i te, którymi chwali się w Warszawie. Zachwycano się m.in. jej pełną glamouru stylizacją z finału ostatniej edycji "Top Model". Joanna miała wówczas na sobie iście hollywoodzką suknię projektu Dawida Wolińskiego (jest jurorem w "Top Model"). Tym razem znany portal DailyMail chwali stylizację Krupy ze środowego pokazu marki Bizuu.

Na pokazie jesienno-zimowej kolekcjiJoanna Krupa miała na sobie długą przezroczystą białą suknię marki Bizuu z zielonym botanicznym printem. Dopasowała do niej pomarańczowe szpilkiJimmy'ego Choo, małą złotą torebeczkę i złotą biżuterię w stylu Jennifer Lopez. Stylizacja w duchu boho to coś nowego dla Krupy - gwiazda zwykle stawia na totalny seksapil lub hollywoodzki glamour. DailyMail jest zachwycony nowym wizerunkiem Polki.

Wiszące kolczyki koła podkreśliły jej naturalną urodę. Joanna zaczarowała czerwony dywan. Była w centrum uwagi. Zachwyciła w przezroczystej sukience na pokazie mody w rodzinnej Polsce - czytamy.

A wy, jak oceniacie stylizację Joanny Krupy?

POLECAMY RÓWNIEŻ: Pokaz Bizuu - zobacz gwiazdy na czerwonym dywanie>>

ORAZ: Najciekawsze modele z jesienno-zimowej kolekcji Bizuu>>