Już kilka tygodni temu telewizja Polsat ogłosił, że Beata Tyszkiewicz żegna się z programem „Taniec z gwiazdami”, w którym przez lata była jedną z ulubionych jurorek tancerzy, gwiazd i telewidzów. Pani Beata musiała jednak zrezygnować z tej roli z racji na swoje problemu zdrowotne. Od tego czasu media co i rusz zalewały spekulacje na temat tego, kto miał by zastąpić aktorkę w fotelu jurora polskiej edycji popularnego na całym świecie show. Najpierw mówiło się, że nową jurorką zostanie Grażyna Szapołowska, potem zaś – Ewa Kasprzyk. W weekend jeden z portali podał, że Beatę Tyszkiewicz zastąpi czterokrotny zwycięzca formatu – Stefano Terrazzino, Dziś rano magazyn Flesz podał zaś, że w decydującą fazę weszły już negocjacje z Joanną Krupą, która miałaby tym samym stać się nową twarzą Polsatu. Czy to znaczy, że Joanna Krupa zostanie nową jurorką „Tańca z Gwiazdami”, a tym samym po wielu latach przejdzie z TVN do Polsatu? Postanowiliśmy to sprawdzić u samego źródła. W imieniu modelki wypowiedziała się jej menadżerka. Co na temat tych spekulacji TYLKO NAM powiedziała nam Justyna Bulińska Levine?

„Owszem, rozmawialiśmy z Polsatem o ewentualnej współpracy przy formacie ‘Taniec z Gwiazdami’, ale finalnie nie udało nam się w tej kwestii porozumieć. Tym samym na chwile obecną nie planujemy udziały w tym show.”

ZOBACZ: TANIEC Z GWIAZDAMI 2018 Polsat wybrał nowego jurora za Beatę Tyszkiewicz? Będzie nim Stefano Terrazzino? AKTUALIZACJA

Wszystko wskazuje na to, że poranne doniesienia magazynu Flesz się nieprawdziwe. Czy to oznacza zatem, że Beatę Tyszkiewicz finalnie zastąpi Grażyna Szapołowska? Seksowna i znana aktorka jest póki co jedyną poważną kandydatką na to miejsce. Myślicie, że faktycznie stanie na niej?

Joanna Krupa w Gala.pl:

Skoro Joanna Krupa nie weźmie udziału w show „Taniec z Gwiazdami”, to może powinna pojawić się w nim jako uczestniczka? Co myśli o takim pomyśle? To zdradziła tylko nam w rozmowie z Oscarem Dąbkowskim. Co wtedy powiedziała? Zobaczcie w naszym WIDEO z cyklu "Powiedz Oscarowi":