Joanna Krupa i jej mąż, Douglas Nunes, właśnie przywitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Prowadząca program "Top Model", tak jak większość gwiazd Hollywood, zdecydowała się skorzystać z pomocy niani. Okazuje się, że wybór osoby, która będzie pomagać świeżo upieczonym rodzicom w opiece nad córeczką, był dokładnie przemyślany. Joanna Krupa i jej ukochany zdecydowali się bowiem skorzystać z usług profesjonalnej pielęgniarki polskiego pochodzenia.

Na najbliższe trzy miesiące ma wynajętą prywatną polską pielęgniarkę, która wprowadzi się do willi Joasi. Będzie z nią mieszkać i pomagać przy dziecku - zdradza osoba z bliskiego otoczenia gwiazd w rozmowie z serwisem Pudelek.pl.

Joanna Krupa zatrudniła nianię z Polski

Jak już jakiś czas temu donosiły polskie media, Joanna Krupa zdecydowała się na poleconą przez koleżankę pielęgniarkę z Polski. Powód? Bardzo zależy jej na tym, aby jej dziecko od samego początku osłuchiwało się nie tylko z językiem angielskim, ale również polskim. Gwiazda "Top Model", która przecież większość swojego życia spędziła w Stanach Zjednoczonych, sama mówiąc po polsku popełnia sporo błędów gramatycznych i stylistycznych. Choć stało się jej to uroczym znakiem rozpoznawczym, Krupa chce, aby jej córeczka miała od małego kontakt z całkowicie poprawną polszczyzną. Dwujęzyczna niania zdaje się być więc idealnym rozwiązaniem. Gratulujemy pomysłu!

SPRAWDŹ TEŻ: Joanna Krupa URODZIŁA! Pokazała urocze zdjęcia dziecka