Joanna Krupa od lat znana jest ze swojego zaangażowania w walkę o ochronę praw zwierząt. Modelka prowadzi nawet własną fundację, która zajmuje się takimi sprawami, a sama jest właścicielką kilku psów.

Krupa ma też na koncie udział w kilku akcjach amerykańskiego stowarzyszenia PETA, które wysławiło się m.in. oblewaniem farbą kobiet noszących naturalne futra. Tym większym zaskoczeniem było dla gwiazdy odkrycie, że jedna z uczestniczek poprzedniej edycji programu "Top Model", Justyna Pawlicka, wzięła niedawno udział w sesji zdjęciowej, w której nosi... futro!

W rozmowie z "Super Expressem" Joanna Krupa wyraziła swoje oburzenie, podkreślając fakt, że żałuje teraz, że walczyła o dziewczynę w modowym show!

- Jest mi wstyd za jej zachowanie. Myślałam, że jest lepszym człowiekiem. Jak można - po tym wszystkim, co mówiliśmy z Michałem w programie "Top Model" - promować produkcję czy sprzedaż futer?! To jest mordowanie w męczarniach niewinnych zwierząt dla MODY. Dziewczyno!!! Mam ci pokazać film PETA, jak się tę modę robi? - zaapelowała wzburzona modelka.

Zgadzacie się z Krupą? A może podobają się Wam naturalne futra?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Joanna Krupa - Przytyła 4 kilogramy w tydzień!