Joanna Krupa w ciąży wystąpiła nago na okładce tygodnika "Wprost". Jednak zdjęcia to nie wszystko - istotny jest też wywiad, jakiego udzieliła. Krupa mówi w nim o swojej ciąży i planowanym porodzie, a także o wierze, LGBT i sile kobiet. Zdradza także, jak razem z mężem, Douglasem Nunesem, planują wychować dziecko. Joanna podkreśla, że wzorem zawsze była dla niej mama - Jolanta Piotrowska-Krupa. Modelka zaznacza, że mama zawsze była z nią szczera, nie ukrywała, jak jest, i właśnie za to Krupa ma do niej wielki szacunek. Gwiazda również planuje mówić swojemu dziecku prawdę, nie zakłamywać rzeczywistości, a także wychować je w wierze katolickiej, w poszanowaniu dla ludzi i zwierząt. Krupa będzie odpowiadać maleństwu na wszystkie trudne pytania, które z czasem dziecko zacznie zadawać. Doskonale wie, że jednym z nich będzie pytanie o jej nagie sesje. Jak mówi w magazynie, ma już gotową odpowiedź!

Joanna Krupa (40) planuje powiedzieć dziecku, dlaczego w Internecie znajduje się tyle jej rozbieranych zdjęć oraz dlaczego zgadzała się robić odważne sesje. Co zamierza odpowiedzieć, gdy syn lub córka o nie zapyta?

Że byłam modelką i kochałam swoją pracę - tłumaczy. - I że nie wstydzę się seksownych sesji, bo zawsze robiłam, co chciałam i starałam się spełniać swoje marzenia.

Krupa wyjaśnia także, dlaczego zgodziła się pozować nago dla "Wprost":

Marzyłam o takiej sesji, żeby pokazać, że w ciąży kobieta może być sexy, piękna, pewna siebie, czuć się ze sobą dobrze, ma siłę i moc - wyjaśnia Joanna. - Jesteśmy superwomen, pod naszym sercem rozwija się życie, jesteśmy najważniejsze na świecie. (...) Ciąża to nie powód do wstydu, to raczej powód do dumy, że jest się niesamowitą, piękną, kochającą.

Gwiazda jest już w 26 tygodniu ciąży. W zeszłym tygodniu wprost promieniała na ramówce TVN. A w miniony weekend wyprawiła w Polsce swój baby shower. Podobno szykuje jeszcze dwa w USA. Zobacz, jak było na baby shower Krupy w Warszawie>>