Joanna Krupa już wkrótce po raz pierwszy zostanie matką. Prowadząca "Top Model" ujawniła, że jest w ciąży pod koniec maja i krótko po tym pokazała na Instagramie swoje pierwsze zdjęcia z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem. Gwiazda TVN chętnie opowiada o swoim odmiennym stanie w mediach społecznościowych, dzięki czemu wiemy już, który to tydzień i jaki jest przybliżony termin porodu.

Kiedy urodzi Joanna Krupa?

17 czerwca Joanna Krupa opublikowała na swoim profilu piękne zdjęcie w letniej sukni w kwiecisty wzór. Modelka opatrzyła je opisem, w którym nie tylko dzieli się zadowoleniem ze swojej figury, ale także, zdradza, że jest w... 20. tygodniu ciąży. Mając taką wiedzę, nie trzeba być lekarzem ginekologiem, aby szybko obliczyć, kiedy mniej więcej przyjdzie na świat pierwsze dziecko Joanny Krupy i jej męża, Douglasa Nunesa.

Biorąc pd uwagę fakt, że ciąża trwa zazwyczaj 38. tygodni, łatwo policzyć, że termin porodu celebrytki wypada jesienią, najprawdopodobniej już pod koniec października lub na początku listopada. To oznacza, że Joanna Krupa podczas finału kolejnej edycji "Top Model" będzie już świeżo upieczoną mamą.

Zobacz zdjęcia Joanny Krupy w ciąży w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Joanna Krupa jest w ciąży! Syn czy córka?