Joanna Krupa nigdy nie ukrywała, że bardzo pragnie pewnego dnia zostać matką. Jeszcze gdy była w związku z Romainem Zago, zamroziła swoje jajeczka, aby zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę. Ostatecznie gwieździe i jej obecnemu mężowi, Douglasowi Nunesowi, udało się począć dziecko w sposób naturalny. Jurorka i prowadząca program "Top Model" przez ostatnie miesiące chętnie dzieliła się niemal wszystkimi szczegółami na temat swojego odmiennego stanu - zamieściła w sieci nawet nagranie ze swojego pierwszego badania USG oraz zdradziła, jak chce nazwać swoje dziecko. Do tej pory nie było wiadomo tylko jednego - jakiej płci jest wyczekiwane dziecko modelki. Aż do chwili porodu nie chcieli tego wiedzieć też sami rodzice, ale najwyraźniej w międzyczasie zmienili zdanie. Joanna Krupa w końcu ujawniła, czy wkrótce urodzi chłopca czy dziewczynkę.

Joanna Krupa urodzi córkę

Joanna Krupa w czasie ciąży udzieliła sporo wywiadów i wzięła udział kilku w paru sesjach zdjęciowych, m.in. dla magazynów "Gala" i "Wprost", gdzie zapozowała nago. Na krótko przed rozwiązaniem modelka i znana aktywistka na rzecz praw zwierząt zdecydowała się jeszcze na rozmowę z "Vivą". Na łamach pisma ujawniła, że razem ze swoim mężem spodziewają się narodzin córki.

Jakie imię otrzyma dziewczynka? Przypomnijmy, że gdy gwiazda jeszcze nie znała płci swojego dziecka, dla dziewczynki brała pod uwagę podwójne imiona Amelia Rose oraz Sophia Grace.

Zdjęcia Joanny Krupy w zaawansowanej ciąży możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: TOP MODEL 2019: ciężarna Joanna Krupa pojawi się w finale? Wiemy!