Joanna Krupa od lat funkcjonuje w Polsce jako gwiazda wielkiego formatu. Branża show-biznesu postrzega ją jako gwiazdę, która zrobiła za oceanem wielką karierę. Krupa w USA kojarzona jest z udziału w Tańcu z Gwiazdami, wystąpiła też w popularnym reality show The Real Housewives of Miami, znana jest także z licznych sesji zdjęciowych, w których pokazuje sporo ciała, a nawet jest zupełnie naga. Kolejna odważna sesja zdjęciowa Joanny Krupy ukazała się właśnie w magazynie dla panów Maxim. Krupa po raz kolejny kusiła swoimi wdziękami. A ma się czym pochwalić! Jej seksowne ciało możemy często podziwiać na jej Instagramie.

POLECAMY: JOANNA KRUPA znowu pozuje nago na Instagramie. WOW!

Właśnie ukazała się kolejna rozbierana sesja Joanny Krupy, którą zrealizowano na zamówienie miesięcznika Maxim. Na zdjęciach autorstwa Alessandry Fiorini wykonanych w jednym z hoteli w Miami, widzimy Joannę Krupę, która pozuje m.in. na podłodze, na ratanowym krześle, na łóżku oraz na tle oceanu, nad którym na co dzień mieszka w USA.

ZOBACZ TEŻ: JOANNA KRUPA NAJLEPSZA NA TWITTERZE! Kto jeszcze trafił do zestawienia?

W ramach rekwizytów użyto bardzo niewielu przedmiotów. Za jedyną pomoc przy pozowaniu posłużyły Joannie Krupie kieliszek wina, ręcznik, butelka perfum, książka Paulo Coehlo oraz album ze zdjęciami Mario Testino.

Czy tak roznegliżowana sesja jest godna prowadzącej i jurorki programu Top Model? Cóż, jego męscy widzowie na pewno nie mają nic przeciwko!