Joanna Krupa należy do najbardziej rozpoznawalnych i lubianych gwiazd o międzynarodowej sławie. Zagraniczne portale często chwalą wieczorowe kreacje podkreślające jej idealną sylwetkę. Ich uwagi nie umknęły jednak zdjęcia jakie pojawiają się na portalach społecznościowych celebrytki.

ZOBACZ: Joanna Krupa zagraniczne media zachwycone stylizacją gwiazdy na pokazie Bizuu

Joanna Krupa chętnie prezentuje w sieci swoje wdzięki. Choć niektóre jej zdjęcia często wzbudzają oburzenie pośród internautów, to jednak gwiazda programu Top Model nic sobie z tego nie robi. Krupa jest świadoma swoich atutów i nie wstydzi się ich pokazywać. Skąd pomysł na pokazywanie tego rodzaju zdjęć?

ZOBACZ TAKŻE: JOANNA KRUPA 20 najodważniejszych zdjęć modelki

Krupa w jednym z wywiadów wyznała, że to jej sposób na …podtrzymywanie temperatury w jej związku! Gdy Joanna przebywa w Polsce przez kilka miesięcy na planie Top Model, nic dziwnego, że jej ukochany mąż za nią tęskni. Modelka podsyca atmosferę w związku właśnie gorącymi zdjęciami. A że przy okazji obejrzą je miliony to akurat w ogóle jej nie przeszkadza.

To jednak nie jedyny powód. Joanna Krupa współpracuje z wieloma markami bieliźnianymi. Sama także projektuje bieliznę. Konta społecznościowe są więc idealnym miejscem do promocji swoich dzieł, zwłaszcza gdy ma się taką figurę.

Zaledwie kilka dni temu Joanna Krupa znów wrzuciła na Instagrama bardzo gorące zdjęcie, na którym pozuje …nago! Co więcej dziś na jej koncie możemy obejrzeć krótki filmik zza kulis odważnej sesji zdjęciowej, na której również pozuje nago! Gwiazda prezentuje się naprawdę wyjątkowo - zobaczcie sami w naszej galerii.