Joanna Krupa nie od dziś chwali się w sieci swoimi krągłościami i wdziękami. Modelka, jurorka i prowadząca polską edycję „Top Model” co i rusz wrzuca do sieci zdjęcia swojej obnażonej sylwetki. Ostatnio znalazła ku temu kolejną sprzyjającą okazję. Aby pokazać „nieco” ciała, postanowiła nagrać ze swoim mężem filmik, który jest jej wersją Mannequin Challenge. Na filmiku nakręconym przez swojego męża Romaina Joanna Krupa leżała nago i w bezruchu na szerokim parapecie, przeglądając modowy magazyn. Teraz modelka poszła o krok dalej!

 

 

HOT FILM: JOANNA KRUPA znów szokuje. Po raz kolejny nago na Instagramie [ZDJĘCIA]

W miniony weekend gwiazda znów zachwyciła fanów swoim nagim zdjęciem. Tym razem wykonano je w łazience jej apartamentu w trakcie przygotowywań do kąpieli. Na fotce widzimy Joannę siedzącą w wystudiowanej pozie na brzegu wanny, zasłaniającą piersi i części intymne. Przyznacie, że to zdjęcie idealnie nadawałoby się na rozkładówkę do Playboya?

POLECAMY: JOANNA KRUPA NAJLEPSZA NA TWITTERZE Kto jeszcze trafił do zestawienia?

Czy modelka jednak nie zaczyna przesadzać z epatowaniem swoją nagością? Niektórzy internauci już zapowiedzieli, że jeśli Joanna nie przestanie wrzucać roznegliżowanych zdjęć do sieci to przestaną followować ją na Instagramie. W zdecydowanej większości były to jednak kobiety. Panowie są nowym zwyczajem Joanny wprost zachwyceni!

CZYTAJ TEŻ: JOANNA KRUPA Pokazała swój apartament w Los Angeles! [FOTO]

Ciekawe tylko, co o nowym hobby modelki myśli jej mąż Romain Zaigo? Zgadujemy, że praca fotografa aktów Joanny również wyjątkowo mu się spodobała!

A Wam jak się podoba Joanna Krupa w nowej odsłonie saute? Nie zaczyna przesadzać z intensywnością wrzucania swoich nagich zdjęć?