Program "Żony Hollywood" okazał się niespodziewanym hitem wiosennej ramówki TVN-u. Nic więc dziwnego, że szefostwo stacji już zdecydowało, że powstanie nowa edycja show.

Co ciekawe, to czterech "żon", które poznaliśmy w programie, być może niedługo dołączy piąta, bardzo dobrze znana Polakom gwiazda!

Jak donosi bowiem "Super Express", "Żon Hollywood" uznali, że świetnym pomysłem byłoby zaangażowanie w nowej edycji... Joanny Krupy! Według źródeł tabloidu, słynna "Dżoana", która ma już doświadczenie w występowaniu w programie o podobnej tematyce, może na tym nieźle zarobić.

- W pierwszej edycji uczestniczki dostawały około 15 tysięcy dolarów. Joanna z racji tego, że w Stanach jest już rozpoznawalna, a Polacy ją kochają, dostanie 50 tysięcy. Modelka na pewno podkręci program, jej związek z Romainem Zago jest bardzo żywiołowy. A sama Joanna Krupa lubi wzbudzać kontrowersje. Poza tym ma już wprawę w takich programach, w końcu jeszcze niedawno występowała w podobnym show - zdradził informator "SE".

Jesteście ciekawi, jak Krupa poradzi sobie w towarzystwie pozostałych bohaterek serialu? A może modelka powinna mieć taki program tylko dla siebie?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Joanna Krupa - Lubi aktywny wypoczynek!