Joanna Kulig podbija Amerykę ! Właśnie podczas służbowej wizyty aktorki z ekipą filmu "Zimna wojna" na Festiwalu Filmowym w Nowym Jorku doszły nas słuchy, że gwiazda zagrała w nowym amerykańskim serialu. "Hanna" to oryginalna produkcja platformy Amazon, która rozwinie historię znaną z filmu Joe'go Wrighta z 2011 roku o tym samym tytule. Fabuła produkcji skupia się na losach nastolatki, która od małego była szkolona przez własnego ojca na perfekcyjną zabójczynię, która została wysłana na misję do Europy, gdzie musi zmagać się z agentami amerykańskiego wywiadu. Serial kręcony był w Budapeszcie.

Wcieliłam się w mamę głównej bohaterki, Joannę. Gdy to usłyszałam, byłam zaskoczona. - Jak to, mam zagrać matkę? Okazało się, że w retrospekcjach. Moim partnerem był Joel Kinnaman. Mieliśmy skomplikowane sceny pościgów. Muszę przyznać, że bardzo mi się to podobało - zdradziła Kulig w "Tele Tygodniu".

Joanna Kulig w serialu "Hanna"

36-letnia Joanna Kulig w serialu "Hanna" zagra matkę tytułowej bohaterki, w którą wcieli się osiemnastoletnia Esme Creed-Miles ("Dark River"). Poza nimi, w obsadzie znaleźli się m.in. Mireille Enos ("Wolrd War Z", "Zostań, jeśli kochasz") i Joel Kinnaman ("RoboCop", Suicide Squad"). Premiera serialu "Hanna" na platformie Amazon zaplanowana jest na 2019 rok.

Najnowsze zdjęcia Joanny Kulig możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: JOANNA KULIG pokazała ciążowy brzuch [FOTO]