Joanna Kulig i Jeanne Damas po raz trzeci razem dla Reserved! Trzeci rozdział kampanii „I Can Boogie”  jest ostatnim  filmem jesiennej kampanii Reserved w reżyserii Gordona von Steinera. „Rendez-vous” zwalnia tempo, by zostawić miejsce dla zupełnie nowej interpretacji tytułowego przeboju. W tej odsłonie, w  bardzo zmysłowy sposób cover„Yes Sir, I can boogie” dla Reserved śpiewa Joanna Kulig. To nie zaskoczenie, bo aktorka już wielokrotnie udowodniła, że potrafi śpiewać - m.in. w filmie "Ida" i "Zimna Wojna". Joannie towarzyszy jedynie fortepian w nastrojowej, jazzowej aranżacji. Filmik z kampanii zobaczycie PONIŻEJ.

Joanna Kulig i Jeanne Damas trzeci raz dla Reserved

Rozdział „Rendez-vous” stanowi zbiór wrażeń między snem a jawą, ukazuje relację bohaterek w tańcu przypominającym przedwojenne tango. "I Can Boogie" w  niespiesznym, nastrojowym wykonaniu Joanny Kulig towarzyszy grze spojrzeń, gestów i niedomówień, jaka rozgrywa się między bohaterkami. Która z nich prowadzi, a która jest prowadzona? Przesłanie? Współczesna kobieta może wybrać swoją rolę i w tańcu, i w życiu. W filmie stworzonym dla Reserved Jeanne Damas i Joanna Kulig zostają celowo skontrastowane - jedna nosi czarną kopertową sukienkę, a druga - obszerną koszulę, jakby wyjętą z męskiej szafy (czyli bardzo we francuskim stylu).

Kobiecość ma nieskończoną liczbę definicji i każda z nich jest piękna– tak przybliża  przesłanie  jesiennej  kampanii Reserved "I Can Boogie"Monika Kapłan, dyrektor marketingu marki. Stąd podział na trzy części, każda poświęcona innej wizji kobiecości. Choć każda odmienna, łączy je język tańca, który - tak jak trendy w modzie - można  interpretować na wiele sposobów.

Joanna Kulig śpiewa w kampanii Reserved - zobacz wideo "Rendez-vous"

„Rendez-vous” rozgrywa się w  scenerii eleganckiego klubu  muzycznego i  zapowiada w Reserved nową kapsułową kolekcję Premium, której elementy możemy podziwiać na Joannie Kulig i Jeanne Damas.  Czerń i biel, sporo zapożyczeń z męskiej szafy i ponadczasowa klasyka. Kolekcja Premium skupiona jest na jakości – projektanci postawili na  szlachetne materiały, jak wełna z merynosów czy kaszmir, bawełnę organiczną oraz bawełnę Pima. W linii Reserved Premium znajdziemy elementy bazowe, które pozostaną  w szafach na bardzo długo. Więcej - www.reserved.com