Joanna Kulig stała się jedną z najbardziej cenionych Polek w Hollywood za sprawą filmu "Zimna Wojna". Urodziła swoje pierwsze dziecko w lutym 2019 roku i niedawno skończyła swój urlop macierzyński. Przyczyną jest rozpoczęcie zdjęć do nowej produkcji Netflixa "The Eddy" w którym aktorka zagra jedną z głównych ról. Gwiazda wcieli się w postać o imieniu Maja o niezwykłym talencie muzycznym, która zmaga się z problemami alkoholowymi. Akcja serialu będzie rozgrywała się we współczesnym Paryżu, głównie w jednym z tamtejszych klubów. Zaplanowano 8 odcinków, które będą dostępne na całym świecie na platformie Netflix w 2020 roku. 

Joanna Kulig - ile zarobi za serial "The Eddy"?

Według portalu Super Express za jeden dzień zdjęciowy Joanna Kuligbędzie zarabiać 25 tysięcy dolarów, czyli około 100 tysięcy złotych! Oprócz wysokiego zarobku, 36-latka ma zapewniony transport, wyżywienie i opiekę zdrowotną dla siebie i syna. 4-miesięcznego Jana, aktorka zabrała ze sobą do Paryża. Ostatnio na swoim profilu instagramowym podzieliła się z internautami zdjęciem, na którym trzyma scenariusz nowego serialu. W opisie napisała o trudnościach związanych z bycia jednocześnie mamą i aktorką oraz o tym, jak bardzo jest wdzięczna za wsparcie swoich fanów:

Praca na dwa etaty to niełatwa sprawa. Zdjęcia do "The Eddy" i bycie mamą są wyzwaniem, ale daję radę. Dziękuję za wasze wsparcie i za to, że jesteście. 

Zobacz zdjęcia Joanny Kulig w naszej galerii --->