Joanna Kulig na początku przyszłego roku pojawi się zapewne na gali oscarowej. W branży medialnej nie brakuje głosów, że aktorka może zostać nawet nominowana do Oscara w kategorii Najlepsza Aktorka Pierwszoplanowa właśnie za swoją rolę w filmie „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego. Czy tak się stanie? Czas pokaże. Teraz jednak dziennikarze zadają sobie zupełnie inne pytanie: czy Joanna Kulig jest w ciąży? Wygląda na to, że tak! Aktorka nie pokazuje się ostatnio publicznie i nie umieszcza na Instagramie zdjęć z pełną sylwetką. Czy to znaczy, że Kulig faktycznie spodziewa się dziecka? Aktorka długo nie odnosiła się do tych doniesień. Aż do teraz!

Joanna Kulig jest w ciąży?

Joanna Kulig w miniony weekend miała być gościem specjalnym Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych w Płocku. Gwiazda nie mogła na niego jednak przyjechać, a zamiast tego wysłała nagranie, na którym "wytłumaczyła się" ze swojej nieobecności. Co w nim powiedziała? Jak podaje serwis WP Gwiazdy, aktorka wyznała w wideo, że jest w ciąży i nie może wyjechać ze względu na badania i wizyty lekarskie. 

Maciej Bochniak - kim jest partner Joanny Kulig?

Informacja o ciąży aktorki nie są wielkim zaskoczeniem dla jej fanów. Nie jest bowiem tajemnicą, że Joanna Kulig już od dłuższego czasu planowała założenie rodziny. Nie raz mówiła w wywiadach, że chce mieć dzieci i nie ma obaw przed tym, jak pogodzi macierzyństwo z pracą zawodową. Aktorka od 10 lat jest bowiem związana z reżyserem i scenarzystą, Maciejem Bochniakiem. Najwyraźniej para uznała, że już najwyższa pora na powiększenie ich rodziny.

Czy to oznacza, że Joanny Kulig na lutowej gali oscarowej pojawi się jako świeżo upieczona mama…? Będziemy mocno trzymać za to kciuki!

Joannie Kulig i Maciejowi Bochniakowi serdecznie gratulujemy!