Netflix w końcu udostępnił zdjęcia z serialu "The Eddy". To pierwsza okazja, aby zobaczyć, jak w międzynarodowej produkcji prezentuje się Joanna Kulig. Przypomnijmy, że polska aktorka wciela się tam w Maję, wokalistkę zespołu, która boryka się z problemem alkoholowym. Na pozostałych fotografiach udostępnionych własnie przez Netflix widać pochłoniętego pracą reżysera Chazelle'a, a także odtwórców głównych ról - Andre Hollanda ("Wysokie loty", "Moonlight") wcielającego się w postać Elliota Udo, Amandlę Stenberg ("Nienawiść, którą dajesz") grającą Julię, Tahara Rahima ("Prorok", "The Looming Tower") wcielającego się w Fardia i Leilę Bekhti ("Zakochany Paryż") jako Amirę. Obecni są również członkowie zespołu "The Eddy" - na pianinie Randy (Randy Kerber), Katarina na bębnach (Lada Obradovic), Jude na basie (Damian Nueva Cortes), Jowee na saksofonie (Jowee Omicil) i na trąbce Ludo (Ludovic Louis).

Przypomnijmy, że serial "The Eddy" to pierwszy serialowy projekt nagrodzonego Oscarem za reżyserię Damiena Chazelle’a, którego produkcja zakończyła się niedawno w Paryżu. "The Eddy" to ośmioodcinkowy serial muzyczny, którego akcja rozgrywa się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu, a fabuła rozwija się wokół klubu, jego właścicieli, grającej w nim kapeli i chaotycznego miasta, które ich wszystkich otacza.

Reżyserami serialu są: dwukrotnie nagrodzony Oscarem Damien Chazelle ("La la land)", zwyciężczyni Złotej Kamery w Cannes Houda Benyamina ("W pogoni za marzeniami"), Laila Marrakchi ("Marock"), zwycięzca Emmy Alan Poul ("Opowieści z San Francisco", "Grace i Frankie"). Z kolei wśród twórców znajdują się również zdobywca nagrody BAFTA, scenarzysta Jack Thorne ("Cudowny chłopak") oraz sześciokrotny laureat Grammy Glen Ballard ("Bad" Michaela Jacksona i "Jagged Little Pill" Alanis Morissette), który jest autorem wszystkich utworów wykonywanych przez serialowy zespół.

Producentami wykonawczymi są Damien Chazelle, Jack Thorne, Glen Ballard, Alan Poul, Jimmy Desmarais oraz Olivier Bibas. Współproducentem wykonawczym jest także André Holland.

Dialogi w serialu prowadzone są w 3 językach - po francusku, angielsku i arabsku. Premiera "The Eddy " już w 2020 roku.

Zobacz pierwsze zdjęcia z serialu w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Joanna Kulig zagra w serialu Netflixa. Wiemy, ile będzie zarabiać!