Joanna Kulig URODZIŁA! Aktorka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Ojcem jest jej mąż, Maciej Bochniak, reżyser i scenarzysta, odpowiedzialny m.in. za film "Disco Polo". Aktorka przez ostatnie miesiące ciąży przebywała w Los Angeles, gdzie zajmowała się promocją nominowanego do 3 Oscarów filmu "Zimna wojna". Przed porodem Kulig nie wróciła już do Polski, ze względu na ryzyko porodu na pokładzie samolotu (dalekie podróże po 7. miesiącu ciąży nie są wskazane). Płeć dziecka aktorka trzymała w tajemnicy, choć media donosiły, że urodzi syna. Dziecko Joanny Kulig i Macieja Bochniaka miało przyjść na świat w prestiżowej klinice w Los Angeles - tej samej, w której rodziła sama Beyonce.Czy tak się stało? Sprawdź PONIŻEJ, co już wiadomo!

Joanna Kulig urodziła dziecko

Joanna Kulig została mamą. O radosnej nowinie poinformował jako pierwszy serwis se.pl. Powołano się na słowa producenta filmowego, Piotra Dzięcioła, który jest obecnie w Los Angeles:

Joasia urodziła kilka dni temu - powiedział serwisowi.

To pierwsze dziecko Kulig i Bochniaka. Para poznała się w 2006 roku na planie filmu „Środa, czwartek rano.” Czy Kulig urodziła syna, tak jak przewidywano? Nie ma na razie oficjalnej informacji na temat płci dziecka aktorki. Nie wiadomo też, jak razem z mężem dali maleństwu na imię. Nie poinformowano również, gdzie rodziła aktorka. Przypomnijmy, że już w tę niedzielę, 24 lutego, rozdanie Oscarów. Czy Joanna Kulig pojawi się na oscarowej gali? Dzięcioł w rozmowie z se.pl mówi:

Nie wiem jeszcze, czy do nas dołączy…

Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy!