Joanna Kulig właśnie po raz kolejny została doceniona za swoją rolę w filmie „Zima wojna” Pawła Pawlikowskiego. Tym razem zainteresowało się nią brytyjskie wydanie magazynu „Vogue”. W końcu film był już kilkukrotnie nagradzany. Za reżyserię Pawlikowski otrzymał w Cannes nagrodę Złotej Palmy. Przy okazji tego festiwalu bardzo głośno zrobiło się także o samej Joannie Kulig, której świetniej gry aktorskiej gratulowała sama Julianne Moore! Nie dziwi zatem fakt, że film jest uważany jest za najmocniejszego polskiego kandydata do przyszłorocznych Oscarów, a Joanna Kulig ma teraz prawdziwą szansę na międzynarodową karierę!

Joanna Kuig w brytyjskim „Vogue”!

Pierwszy krokiem do tejże może być jej pojawienie się w brytyjskim magazynie „Vogue”, któremu aktorka udzieliła właśnie wywiadu. Zdjęcie z rozmowy z brytyjskim dziennikarzem na swoim Instagramie zamieściła sama Kulig. Czy to znaczy, że Joanna Kulig znajdzie się na okładce jednego z kolejnych wydań brytyjskiego „Vogue’a”?

Szanse są na to raczej marne, ale sam wywiad dla tak ekskluzywnego magazynu to już olbrzymi sukces i wyróżnienie! Ciekawe tylko, o czym aktorka opowiadała w wywiadzie. Myślicie, że po za „Zimną wojną” pochwaliła się też swoją rolą w najnowszym filmie Wojtka Smarzowskiego „Kler”, w którym gra ukochaną… księdza (w tej roli Robert Więckiewicz)?