Joanna Kulig i Brad Pitt to od niedawna koledzy z prestiżowej agencji aktorskiej CAA, do której należy też m.in. Meryl Streep. Aktorzy szybko mieli okazję poznać się na żywo, bowiem oboje zostali zaproszeni na coroczną imprezę świąteczną organizowaną przez studio Amazon. Ciężarna gwiazda filmu "Zimna wojna" skorzystała z okazji i zapozowała ze słynnym aktorem do wspólnego zdjęcia. Joanna Kulig nie kryła ekscytacji ze spotkania ze zdobywcą Oscara i musimy przyznać, że wcale jej nie dziwimy. W końcu nie każdego dnia ma się okazję poznać ikony światowego kina. W sobotę Joasia zrobiła sobie też pamiątkowe selfie z Timothée Chalamet, czyli 22-letnim aktorem znanym z oscarowego filmu "Tamte dni, tamte noce".

- Z moim ulubionym aktorem tego młodego pokolenia - podpisała wspólne zdjęcie na Instagramie.

Dodajmy, że na Amazon Studios Holiday Party w Los Angeles bawili się też m.in. Demi Moore, Kate Hudson, Jeff Goldblum, Katy Perry, Sia, Quincy Jones, Barbra Streisand i Heidi Klum z Tomem Kaulitzem.

Joanna Kulig i Brad Pitt w Los Angeles

Joanna Kulig to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk polskiego kina. Dzięki fenomenalnej roli w dramacie Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna", talentem polskiej aktorki zaczęli się zachwycać również krytycy i widzowie z zagranicy. 36-letnia aktorka od paru miesięcy przeciera szlaki w Nowym Jorku i Los Angeles, gdzie nie tylko promuje film ze swoim udziałem, ale coraz częściej pojawia się też na dużych branżowych eventach. Trzymamy kciuki za karierę w Hollywood!

Zobacz zdjęcia Joanny Kulig i Brada Pitta oraz innych gwiazd ze świątecznej imprezy studia Amazon w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: JOANNA KULIG Gdzie urodzi: w Polsce czy w USA?