Joanna Kulig ma ostatnio swoje 5 minut! Nikt chyba nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Aktorka promuje obecnie najnowszy film Pawła Pawlikowskiego „Zimna wojna”, który zdobył mi. Złote Lwy na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, a także nagrodę na Festiwalu Filmowym w Cannes. Nowy film Pawlikowskiego jest także polskim kandydatem do Oscara i według bukmacherów ma wyjątkowo duże szanse na to, by znaleźć się w gronie 5 najlepszych filmów w kategorii Film Nieanglojęzyczny, między którymi rozegra się ostateczna walka o statuetkę. Nie od dziś mówi się też, że właśnie Kulig może dostać Oscara. Aktorka właśnie przebywa w Nowym Jorku na ważnym i prestiżowym festiwalu filmowym. Czy po tym wydarzeniu jej pozycja jeszcze wzrośnie? Sprawdź, co dokładnie Kulig robi w USA i z kim się spotkała!

Joanna Kulig spotkała się z Jodie Foster w Nowym Jorku 

Joanna Kuligpromuje właśnie film „Zimna wojna” na 56. Festiwalu Filmowym w Nowym Jorku. Aktorka bierze czynny udział w działaniach promocyjnych polskiego filmu, w tym w dyskusjach panelowych na temat europejskich produkcji. To właśnie podczas jednej z nich Joanna Kulig poznała Jodie Foster, która była gościem festiwalu. Obydwie aktorki pozowały na ściance, szeroko się uśmiechając, serdecznie się obejmując i gratując sobie udanych ról oraz karier. Ciekawe tylko, czy Foster wywróżyła Kulig przyszłorocznego Oscara? Mamy nadzieję! Myślicie, że podczas najbliższego głosowania Amerykańskiej Akademii Filmowej swój głos odda właśnie na nią? Oby! Rola Joanny Kulig w filmie "Zimna wojna" jest zjawiskowa, a aktorka za swoją grę w "Zimnej Wojnie" odebrała już m.in. gratulacje od samej Juliette Binoche!

Dodajmy, że na spotkaniu w Nowym Jorku Joanna Kulig wystąpiła w uszytym specjalnie dla niej eleganckim kombinezonie polskiej marki Reserved. Przypomnijmy, że Kulig wraz z Francuzką Jeanne Damas jest twarzą nowej kampanii Reserved "I Can Boogie".

Zdjęcia ze spotkania Joanny Kulig i Jodie Foster znajdziecie w naszej GALERII--->

Widać, że Kulig jest w zaawansowanej ciąży…?