Joanna Liszowska rozstała się z mężem? Informację o tym, że aktorka serialu "Przyjaciółki" i Ola Serenke podjeli decyzję o rozstaniu, podało "Życie na gorąco". Jak pisze tygodnik, para nie miała dla siebie czasu, a ich drogi po 8 latach małżeństwa rozeszły się. Chociaż Joanna Liszowska nigdy nie komentowała swojego życia prywatnego w mediach, ale jej związek z mężem uchodził za bardzo udany. Polska aktorka i szwedzki milioner poznali się w 2009 roku, a rok później byli już po ślubie. Ich wesele było prawdziwym wydarzeniem. Ceremonia odbyła się w Bydgoszczy, a wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Katarzyna Zielińska, Michał Piróg, Piotr Zelt czy Katarzyna Skrzynecka. Liszowska miała na sobie bogato zdobioną suknię z wieloma warstwami falban. Owocem jej małżeństwa ze szwedzkim milionerem są dwie córki: Emma (7) i Stella (5). 

Joanna Liszowska i Ola Serenke rozstali się?

"- Od dłuższego czasu Joanna mieszka w Polsce, a jej córeczki chodzą tutaj do szkoły i przedszkola. I choć nigdy tego nie potwierdziła, to wszystko wskazuje na to, że w jej związku nie dzieje się najlepiej" - podaje "Życiu na gorąco".

Pierwsze plotki o kryzysie w związku Liszowskiej i Serenke pojawiły się w 2017 roku. Aktorka podobno nie mogła znieść ciągłej nieobecności męża w domu i ciężko było jej dzielić czas na życie w Polsce i w Szwecji. Teraz aktorka chce się realizować i robić karierę w Polsce, a Ola stawia na rozwój swojej firmy budowlanej, która w ubiegłym roku przyniosła ponad 80 mln złotych przychodu!

Czy parze uda się po raz kolejny przezwyciężyć kryzys? Trzymamy kciuki.

Zobacz zdjęcia Joanny Liszowskiej i Oli Serenke --->