Joanna Liszowska i Ola Serenke rozwodzą się. Polska aktorka i szwedzki biznesmen po 8 latach małżeństwa podjęli decyzję o rozstaniu. Chociaż Joanna Liszowska zazwyczaj nie komentowała swojego życia prywatnego w wywiadach, to jej związek uchodził za udany. Gwiazda i milioner poznali się w 2009 roku i rok później postanowili wziąć ślub. Ceremonia miała miejsce w Bydgoszczy, a wśród gości byli m.in. Katarzyna Zielińska, Michał Piróg czy Katarzyna Skrzynecka. Owocami związku Liszowskiej i Serenke są dwie córki: Emma (8) i Stella (6). Jak jednak dowiedział się "Super Express" to już koniec miłości pary. W jednym z warszawskich sądów, toczy się ich postępowanie rozwodowe, a wyrok może zapaść jeszcze w tym roku.

Joanna Liszowska rozwodzi się

Rozwód Joanny Liszowskiej i Oli Serenke potwierdził w rozmowie z SE pracownik sądu. Pozew miał zostać złożony jeszcze w ubiegłym roku.

"– Były wcześniejsze terminy, nie ma zaplanowanych kolejnych rozpraw. Wyrok w sprawie nie zapadł" - mówi źródło tabloidu.

Para podobno nie zgadzała się co do wizji wspólnej przyszłości - aktorka chciała skupić się na swojej karierze w Polsce, a jej mąż podejmować kolejne wyzwania biznesowe w Szwecji. Jak się okazuje, Joanna Liszowska i Ola Serenke przed ślubem zdecydowali się na ustanowienie rozdzielności majątkowej i aktorka podpisała intercyzę. Dzieci pary mają mieć z kolei fundusz powierniczy, którym będzie zarządzać gwiazda do momentu, kiedy skończą 21 lat.

Wspólne zdjęcia pary obejrzycie w naszej galerii --->

ZOBACZ TEŻ: JOANNA LISZOWSKA pokazała zdjęcie córek. Internauci są zachwyceni [FOTO]