Joanna Moro od lat konsekwentnie buduje swoją karierę poza granicami naszego kraju. Aktorka zagrała w serialu o Annie German - który sprawił, że Joanna zyskała tytuł gwiazdy u naszych wschodnich sąsiadów. 

Jak donosi SuperExpress Moro dostała kolejną rolę w jednym z rosyjskich seriali. Co najciekawsze, Joanna zagra w serialu Rudy Pies, który będzie podobny do polskiej produkcji - Czterech Pancernych

Joanna otrzymała kolejną propozycję zagrania w kinowym filmie "Rudy pies". O tyle jest to zabawna rzecz, że fabuła filmu przypomina historie z polskiego serialu "Czterech pancernych i pies" - zdradza w rozmowie z tabloidem agentka Moro. 

Moro nie chce jednak porzucić Polski. Gwiazda dostała propozycję gry w serialu inspirowanym dziełem Lwa Tołstoja - "Wojna i pokój". Jednak nie zamierza wyprowadzać się z Polski, w przypadku przyjęcia tej propozycji.

Joanna zdecydowała, że nie przyjmie propozycji ze względu na to, że z całą rodziną musiałaby się przeprowadzić na plan zdjęciowy do Rosji na ponad rokPropozycja jest bardzo kusząca, ale czasami wartości rodzinne po prostu wygrywają.

Trzymamy kciuki za międzynarodową karierę Joanny! 

 

»PRZECZYTAJ TAKŻE: JOANNA MORO Jest... morsem?! [FOTO]