4. odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo już za nami. Tym razem zobaczyliśmy m.in. Edytę Górniak, Majkę Jeżowską i Bruno Marsa jak żywego! Publiczność w studiu była zachwycona wszystkimi metamorfozami uczestników, a jurorzy mieli po raz kolejny naprawdę trudny orzech do zgryzienia. Szczególnie, że jeden występ obudził w och wspomnienia sprzed lat. Chodzi oczywiście o wykon Joanny Moro.

Gwiazda w tej edycji programu była już Anną Jantar, Mesajah i Grzegorzem Ciechowskim. W 4. odcinku dostała jednak zadanie, z jakim trudno byłoby się zmierzyć nie jednemu "scenicznemu dinozaurowi". Aktorka o ukraińskich korzeniach wylosowała bowiem carycę rosyjskiej piosenki Ałłę Pugaczową i jej przebój Milion ałych roz. Trzeba jednak przyznać, że wykonanie Joanny Moro, której chorograficznie towarzyszył Piotr Gąsowski, było wyjątkowo bliskie oryginałowi.

Zobacz: JOANNA MORO Postara się przyszłym roku o trzecie dziecko?

Występ Moro szczególnie w Kasi Skrzyneckiej obudził wspomnienia z dzieciństwa. Oto jak członkini jur skomentowała występ Joanny:

„Patrzyłam na ciebie, jak taka zachwycona, mała dziewczynka wpatrzona w czarno biały telewizor, który wtedy mieliśmy. Bo naprawdę miałam wrażenie, że oglądam i słucham prawdziwej Ałły Pugaczowej…”

Widzowie nieświadomi tego, że oglądają jedynie metamorfozę polskiej gwiazdy mogli się nieźle na ten występ nabrać. W końcu Moro wyjątkowo przekonująco wcieliła się w gwiazdą z głosem o rozpiętości ponad 3 oktaw i charakterystycznej barwie z chrypką.

Zobacz: JOANNA MORO Ratuje wizerunek! Wynajęła firmę PR-ową?

Jesteście ciekawi, jak wyglądało przeobrażenie aktorki w carycę rosyjskiej piosenki? To naprawdę fascynujący proces! Mamy filmik z backstage’u nagrania programu. Koniecznie go obejrzyjcie!