Joanna Moro podobno znów jest w ciąży. O odmienionym stanie 34-letniej aktorki jako pierwszy doniósł na początku lipca dwutygodnik "Show". Redakcja kolorowego magazynu ujawnia, że jest "to pierwszy trymestr i Joanna czuje się świetnie". Gwiazda serialu o Annie German, która ma już dwóch synów, Mikołaja i Jeremiego, rzekomo bardzo pragnie w końcu urodzić córkę.

- Joanna spodziewa się trzeciego dziecka. I marzy, by tym razem w jej brzuchu rosła dziewczynka - cytuje swojego informatora "Show".

Joanna Moro jest w ciąży?

Zaznaczmy, że wszelkie informacje na temat kolejnej ciąży Joanny Moro jak na razie mają charakter nieoficjalny. Aktorka jeszcze bowiem nie ustosunkowała się do żadnych doniesień medialnych na ten temat.

Dodajmy, że ostatni weekend aktorka spędziła w Trójmieście, gdzie m.in. bawiła się na Open'er Festival 2019. Na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się też zdjęciem z wycieczki rowerowej.

Czekamy na oficjalne potwierdzenie radosnych wiadomości i na wszelki wypadek już teraz składamy aktorce i jej mężowi serdeczne gratulacje.

Zobacz najnowsze zdjęcia Joanny Moro w GALERII >>